O firmie

Firma Skorpion jest firmą rodzinną i działa od 1989r. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm basenowych w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest budowa, renowacja, i wyposażenie basenów kąpielowych. Budujemy baseny betonowe, jest to najtrwalsza technologia z wszystkich możliwych i znanych na rynku w Polsce, Europie i na Świecie. Firma SKORPION jest przedstawicielem m.in. takich firm jak: Basen Hurt, Remar, Chemoform, Himan, Sudanse Spas, Astral Pool. Elementy instalacji basenowej oraz urządzenia instalowane przez nas pochodzą od najlepszych producentów w Europie, spełniają jakościowe i dopuszczeniowe normy obowiązujące w Uni Europejskiej jak i na rynku polskim.

Głównie działamy na rynku basenów prywatnych ogrodowych i wewnętrznych, pensjonatów, hoteli itp. Mamy olbrzymie doświadczenie w budowie basenów zarówno wykładanych folią PCV jak i basenów ceramicznych , w systemie skimmerowym lub rynną przelewową. Osadzamy elementy z PCV, ABS, stali nierdzewnej oraz brązu w niecce basenowej, spawamy folię PCV, montujemy instalacje i stacje filtrujące. Zajmujemy się serwisem i modernizacją istniejących już obiektów basenowych oraz prowadzimy sprzedaż chemii basenowej i akcesorii do basenu.

Oferujemy również teleskopowe zadaszenia na basen, które sprzedajemy, dostarczamy oraz montujemy. Działamy również w dziedzinach pokrewnych m.in.: wanny SPA, sauny, łaźnie. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy meble basenowe oraz ogrodowe, znanej i renomowanej firmy Nardi. BASEN to super atrakcja dla całej rodziny. Nie musisz wyjechać gdzieś za miasto, żeby uszczęśliwić bliskich. Przyjdź do Nas!!

Zaprojektujemy! Zbudujemy! Uruchomimy!